KISCSILLAG SZÜLETIK/KÉPEK

Immár 3. alkalommal, 2017. április 7-én, pénteken 17:00-tól került megrendezésre falunk Kiscsillagainak bemutatkozása.
A versenyre márciustól lehetett jelentkezni 4 kategóriában (ének, vers-próza-mesemondás, hangszeres zene és tánc) és 4 (I. korcsoport: 6-9 évesek, II. korcsoport: 10-13 évesek, III. korcsoport: 14-17 évesek és IV. korcsopor: 18 év felettiek) korcsoportban.
A gyerekek nagy izgalommal várták a napot, sokan már 4órakor a hangjukat próbálgatták és mondogatták a meséket.
A rendezvényen dr. Szemán Ákos köszöntötte a jelenlévőket, majd bemutatásra kerültek a zsűri tagjai: Szabóné Drozda Orsolya volt, aki drámapedagógus, magyar szakos tanár a Bolyai János Általános Iskolából, a zsűri elnöke, Balázs József, mint laikus és mint a Roma Nemzetiségi Önkormányzat elnöke, Ördög Melinda néptánc és moderntánc pedagógus, Dankó Nóra, mint szociálpedagógus, táncos.
A beérkezett nevezések alapján a zsűri 39 produkciót nézhetett és hallgathatott végig, majd a produkciók után elmondhatták véleményüket, segíthettek a fellépő gyerekeknek. Az adott kategóriák fellépőit pontokkal jutalmazhatták, melyet Vargáné Barna Andrea, mint konferáló és számláló összegzett és adta tovább a helyezések összeállításához.
A fellépők, látván a rengeteg ajándékot, nagyon várták az eredményhirdetést, mely hosszas tanácskozás után meg is született:
Óvodások – vers, mesemondás kategória

  • I.                    Ruszó Melánia Olga
  • II.                  Erős Olívia

I. Korcsoport – Vers kategória
I. Kádas Márk Milán
II. Angyalosi Erik Kevin
III. Durdon Szonja

  • Különdíjat kapott: Horváth Mihály Győző

I. korcsoport – mese kategória
I. Ruszó Jenő Dominik
II. Medve Anasztázia
III. Bodnár Bence Béla

  • Különdíjat kapott: Bodnár Beáta és Ruszó Jenő Dominik

I. korcsoport – vers kategória

  • Ezüst minősítést ért el: Fésűs Hanna Napsugár

II. korcsoport – vers kategória

  • Ezüst minősítés: Szabó Attila

II. korcsoport – próza kategória

  • Ezüst minősítés: Ruszó Virág Szimonetta

II. korcsoport – Tánc kategória:

  • Ezüst minősítés: Vadászi Róbert
  • Bronz minősítés: Kanalas Dzsenifer

II. korcsoport – Tánc du-trió

  • Arany minősítés: Cseh Tímea – Balogh Illés

III. korcsoport – Ének

  • Bronz minősítés: Vadász Erika

Köszönjük a felkészítőknek a sok-sok munkát és a szülőknek a támogatást, valamint a rendezéshez Taktaharkány Nagyközség Önkormányzata és a Taktaharkányi Roma Nemzetiségi Önkormányzat támogatását.

Kovács Annamária

Vissza a főoldalra»











www.kormany.hu

www.delzemplen.hu

www.bukovenszki.hu

www.cirada.hu

www.notarmary.hu

www.classiczenekar.hu

© 2014-2017 Minden jog fenntartva! Me-NET Kft. Miskolc
A weboldalak tartalmának, képeinek másodközlése, felhasználása csak a tulajdonos írásos engedélyével lehetséges.